ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Wsparcie Twojej firmy lub organizacji pomoże rozwijać się naszej społeczności. Gdy działamy wspólnie – zyskują wszyscy. Razem zmieniajmy świat!

Napisz na adres: olga@kochamdebniki.pl
zadzwoń +48 501 545 198 lub wypełnij krótki formularz

DLACZEGO MY?

Mamy narzędzia, zasoby, wiedzę

Nasza społeczność jednoczy ponad 5000 osób, potrzebujących i wspierających z całego świata. Wypracowaliśmy innowacyjne i sprawdzone mechanizmy społeczne, które pozwalają nam utrzymać uwagę i angażować ludzi wokół jednej misji. W świecie, w którym firmy i organizacje zgłaszają coraz większy problem z socjalizacją, pracą zespołową i motywacją pracowników – wiemy co robić.

Wywierasz wpływ

Z nami wywrzesz realny długofalowy wpływ na kształt świata, ratując wewnętrzne światy naszych beneficjentów (głównie kobiet i dzieci) skrzywdzonych przez wojnę, pomagając im powrócić do życia w godności i samodzielności. Twoje działania odniosą także efekt natychmiastowy, widoczny i mierzalny, który Ci pokażemy.

Indywidualne podejście

Stworzymy wspólnie z Tobą plan współpracy partnerskiej, odzwierciedlający misję i wizję Twojej firmy lub organizacji, tak, aby wpływ, który pragniesz wywrzeć był jak najskuteczniejszy i jak najlepiej odpowiadał także Twoim potrzebom.

NASI PARTNERZY

Ukraine Relief Initiative

To powstała spontanicznie grupa amerykańskich znajomych, przyjaciół i rodziny, których łączy wspólny cel wspierania osób w kryzysie uchodźczym. Rozpoczęta w marcu 2022 roku inicjatywa URI szybko znalazła partnerów swej misji w postaci nas, czyli krakowskiej Fundacji Kocham Dębniki. Stworzyliśmy udane partnerstwo, wspierające rodziny z Ukrainy w Krakowie, ułatwiające integrację społeczności z ich polskimi gospodarzami i przygotowujące do możliwości odbudowania życia i społeczności na Ukrainie. 

Dzięki Hispanic Community Council of Chatauqua (HCCCC) możemy współpracować z URI. Jako społeczność migrancka w USA, wspierają naszą lokalną społeczność migrantów na krakowskich Dębnikach.

WSPIERAJĄ NAS